Historie

Název: Autic a.s.

Právní forma: akciová společnost

Autic a.s. je držitelem certifikátu Reg.číslo EKOKOM – EK- F-1020051
Sídlo: Na Radosti 413, 155 21 Praha 5
Předmět podnikání: provozování, pronájem a prodej, servis prodejních automatů
Doba působení na českém trhu: září 2000

Činnost zahájila společnost v září 2000, v dubnu 2001 převzala větší část sítě zákazníků od společnosti působící na trhu prodejních automatů od roku 1993

Mezi nejvýznamnější zákazníky společnosti patří Škoda Auto a.s. Ml. Boleslav, Dopravní podnik hl. m. Prahy-METRO, Agel-nemocnice.

Svým klientům nabízí Autic a.s. celoplošně na území České republiky prostřednictvím centrály a svých poboček-obchodních středisek služby spojené s prodejem, pronájmem a především vlastním provozováním prodejních automatů, včetně servisu podloženého vlastním servisním zázemím. Centrála v Praze zahrnuje vedení společnosti, obchodní středisko pro oblast Prahy a regionu střední Čechy, centrální sklad obchodního zboží a centrální servisní středisko. Jednotlivá obchodní střediska zajišťují chod příslušného regionu s využíváním vlastního skladu obchodního zboží a náhradních dílů. Jednotlivá střediska zahrnují vedle obchodních zástupců i administrativně-provozní zázemí, velikosti regionu a počtu provozovaných automatů odpovídající počet obsluh automatů a servisních techniků.

Do automatů používá společnost nejkvalitnější ingredience a kusové potravinářské zboží renomovaných dodavatelů. V oblasti ingrediencí pro nápojové automaty jsou to suroviny od společností Jacobs Douwe Egberts, Nestlé, AG Foods atd., do automatů na kusové zboží jsou dodávány výrobky renomovaných firem jako jsou Nestlé, Opavia, Master Foods, CROCODILLE ČR, Coca-Cola, Karlovarské minerální vody.